Zážitkové jízdy

Rádi byste okusili zrychlení z 0-100 km/h za 3 sekundy, pocítili přetížení 1 G a při tom se o Tesle dozvěděli víc? Žádný problém! Postaráme se Vám o skvělý zážitek, ať už budete řidičem nebo „jen“ spolujezdcem!

Cena: od 1 990 Kč vč. DPH

 

Nezávazný rezervační formulář

Varianta

ČechyMorava

Model SModel X (+900 Kč)

Promo kód

Kód voucheru (pro držitele voucheru v případě rezervace termínu)

 

 

 

Vaše nejčastější dotazy (FAQ)?

Kde vyjíždíme?

Praha – Praha 8 (ul. Dopraváků), Praha 7, (ul. Železničářů), Praha 4 (ul. Duhová)

Brno – ulice Pod nemocnicí či po domluvě

Znojmo – ulice Smetanova (parkoviště u Obecního úřadu)

Neratovice – náměstí Republiky

  • jízdu je možné uskutečnit kdekoliv na území ČR (příplatek za přistavení vozu 12 Kč/km od nejbližšího výjezdového místa (Praha/Brno/Znojmo/Neratovice)

Kudy pojedeme?

Jezdíme na veřejných komunikacích s minimálním provozem, kde je možné patřičně otestovat potenciál Tesly. Najedeme 40 – 90 km (dle časové varianty) po námi doporučených trasách, které je možno podle přání zákazníka upravit.

S jakým vozem pojedeme?

Pojedeme s elektromobilem Tesla Model S P85D nebo Modelem X 100D. V obou případech se jedná o vůz s pohonem všech kol (na každé nápravě jeden elektromotor), se vzduchovým podvozkem a funkcí Autopilot. Výkon přes 500 koní, zrychlení z 0 na 100 km/h okolo 3-4 sekund…

Budu řidičem nebo „jen“ spolujezdcem?

To je pouze na Vás. Stačí si jen vybrat příslušnou variantu při koupi poukazu podle toho, zda máte chuť a odvahu Teslu řídit* nebo se necháte vézt zkušeným instruktorem, který má najeté všechny trasy a přesně zná limity Tesly. Pro zajímavost – i Tesla umí jezdit „dveřma napřed“ 😉

* u varianty s „řízením“ vyžadujeme aspoň 2 roky platný ŘP sk. B

Je ve voze přítomen někdo další?

Kromě zákazníka a případných spolujezdců je ve voze přítomen i instruktor.  Ten sedí na sedadle spolujezdce a je Vám stále nápomocen s radami při ovládání vozu či navigaci.

Plánuji obdarovat anglicky mluvícího, je to problém? (Is it possible to take a ride as a English speaker?)

Není to problém, instruktáž a jízdu zvládneme i v angličtině.

Mohu s sebou přibrat dalšího spolujezdce?

Samozřejmě.  S sebou můžeme přibrat až 3 další spolujezdce, za každého účtujeme příplatek 400 Kč. Děti do 10 let bez příplatku.

Je možné získat kamerový záznam z jízdy?

Ano. Ve voze máme instalované celkem 3 kamery s rozlišením až 4K, které snímají pohled před vozem a v kabině směrem vpřed a vzad. Za příplatek 350 Kč je možné získat záznam z jedné (hlavní) kamery a za 700 Kč Vám poskládáme záběr ze všech tří (odkaz ke stažení posíláme zpravidla do 48 hodin). O kamerový záznam, prosím, žádejte nejpozději 24 hodin před samotnou jízdou.

Jak je to s pojištěním vozu?

Teslu máme pojištěnou způsobem „All risk“ s 0% spoluúčastí. Na rozdíl od jiných provozovatelů si tak můžeme dovolit nabízet své služby bez přenášení břemena na zákazníky ve formě spoluúčasti v řádů desetitisíců v případě jakékoliv škody.

Jsou ceny konečné (doplácím za pojištění nebo PHM)?

Pokud si nepřiplácíte za dalšího spolujezdce či kamerový záznam, je již cena konečná a tedy neplatíte žádné další poplatky.

Do kdy je možné zrušit rezervovaný termín jízdy?

Zrušení či přesunutí termínu je nutné hlásit nejpozději 48 hodin předem (emailem či telefonicky), jinak se zákazník vystavuje riziku propadnutí termínu. Vyhrazujeme si právo na zrušení/přesunutí termínu v případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek nebo jiných neočekávaných situacích.

Jak uplatnit dárkový poukaz?

Pokud jste k poukazu neobdrželi zároveň i další pokyny k uplatnění poukazu, zde uvádíme to hlavní.

Nejpozději 14 dní před koncem platnosti Vašeho poukazu napište email na info@teslicka.cz (v urgentních případech volejte na tel. číslo 704 44 66 00) s informací, jaký den, čas a místo výjezdu je pro Vás nejvhodnější.  Do zprávy nezapomeňte připsat kód Vašeho poukazu.

Mohu od Vás obdržet dárkový poukaz na jízdu Teslou?

Ano. Standardně posíláme poukazy elektronicky ve formátu PDF. V případě zájmu připisujeme věnování a poukaz můžeme poslat i v „papírové podobě“ přímo na Vaší adresu nebo na adresu obdarovaného.