Zážitkové jízdy

Rádi byste okusili zrychlení z 0-100 km/h za 4 s a pocítili přetížení 1 G? Nebo se dozvěděli více o tomto voze? Žádný problém! Postaráme se Vám o skvělý zážitek, ať už budete řidičem nebo „jen“ spolujezdcem!

 

Cena: 1 990 Kč (30 min), 2 590 Kč (40 min), 3 790 Kč (60 min)

– u varianty „zákazník-řidič“ příplatek – 700 Kč (30 min), 900 Kč (40 min), 1 100 Kč (60 min), navíc 20 min počáteční instruktáž

Uvedené ceny jsou včetně DPH

 

V tuto chvíli se jedná o nejžádanější službu, kterou nabízíme. Množí se nám časté dotazy, na které se Vám zde pokusíme odpovědět.

 

Kde vyjíždíme?

O víkendových dnech vyjíždíme zpravidla na Praze 8 (ulice Dopraváků), o všedních dnech pak na Praze 4 (ulice Duhová). Na obou těchto místech jsou dobíjecí stojany pro elektromobily, u kterých se zpravidla se zákazníky potkáváme.

Kudy pojedeme?

Jezdíme na veřejných komunikacích s minimálním provozem, kde je možné patřičně vyzkoušet potenciál naší Tesly.

Najedeme 35 – 90 km (dle časové varianty) po námi doporučených trasách, které je možno podle přání zákazníka upravit.

Budu řidičem nebo „jen“ spolujezdcem?

To je pouze na Vás. Stačí jen zvolit příslušnou variantu při koupi poukazu podle toho, zda máte chuť a odvahu Teslu řídit* nebo se necháte vézt zkušeným instruktorem, který má najeté všechny trasy a přesně zná limity Tesly. Pro zajímavost – i Tesla umí jezdit „dveřma napřed“. 😉

* u varianty s „řízením“ vyžadujeme aspoň 2 roky platný ŘP sk. B

Je ve voze přítomen někdo další?

Kromě zákazníka a případných spolujezdců je ve voze přítomen i instruktor.  Ten sedí na sedadle spolujezdce a je Vám stále nápomocen s radami při ovládání vozu či navigaci.

Mohu s sebou přibrat dalšího spolujezdce?

Samozřejmě.  S sebou můžeme přibrat až 3 další spolujezdce, za každého účtujeme příplatek 400 Kč.

Jak uplatnit dárkový poukaz?

Pokud jste k poukazu neobdrželi zároveň i další pokyny k uplatnění poukazu, zde uvádíme to hlavní.

Nejpozději 14 dní před koncem platnosti Vašeho poukazu napište email na info@teslicka.cz (v urgentních případech volejte na tel. číslo 704 44 66 00) s informací, jaký den, čas a místo výjezdu je pro Vás nejvhodnější.  Do zprávy nezapomeňte připsat kód Vašeho poukazu.

Je možné získat kamerový záznam z jízdy?

Ano. Ve voze máme instalované celkem 3 kamery s rozlišením až 4K, které snímají pohled před vozem a v kabině směrem vpřed i vzad a za příplatek 450 Kč Vám z nich poskládáme parádní video z jízdy (odkaz ke stažení posíláme zpravidla do 48 hodin). Pokud na záznam nechcete čekat a ušetřit stokorunu, můžete si za 350 Kč odnést záznam přímo na 16 GB paměť. kartě z jedné (hlavní) kamery. O kamerový záznam žádejte ještě před samotnou jízdou.

Jak je to s pojištěním vozu?

Teslu máme pojištěnou způsobem „All risk“ s 0% spoluúčastí. Na rozdíl od jiných provozovatelů si tak můžeme dovolit nabízet své služby bez přenášení břemena na zákazníky ve formě spoluúčasti v řádů desetitisíců v případě jakékoliv škody.

Jsou ceny konečné (doplácím za pojištění nebo PHM)?

Pokud si nepřiplácíte za dalšího spolujezdce či kamerový záznam, je již cena konečná a tedy neplatíte žádné další poplatky.

Mohu od Vás obdržet dárkový poukaz na jízdu Teslou?

Ano. Standardně posíláme poukazy elektronicky ve formátu PDF. V případě zájmu připisujeme věnování a poukaz můžeme poslat i v „papírové“ podobě přímo na Vaší adresu nebo na adresu obdarovaného.