Zážitkové jízdy
Cena s DPH od
1 990

Zážitkové jízdy

Rádi byste zažili zrychlení z 0-100 km/h za 3 sekundy, přetížení 1G
a přitom se o Tesle dozvěděli jakoukoliv zajímavost?

Žádný problém! Postaráme se Vám o skvělý zážitek!

Navíc, jako jediní v ČR máme v portfoliu Teslu Model S, Model X i Model 3!

 

Nezávazně rezervovat (Ceník)

Nejčastější dotazy (FAQ)

S jakým vozem pojedeme?

V nabídce máme všechny aktuálně dostupné modely Tesly – Model S, Model X i Model 3. Ve všech případech se jedná o plně vybavené elektromobily s pohonem všech kol, výkonem 450 – 700 koní, se vzduchovým podvozkem (S/X) či funkcí Autopilot.

 

Kde vyjíždíme?

Výjezdové body máme na několika místech v Praze, dále v Brně, Znojmě a v Neratovicích

Jízdu je možné uskutečnit kdekoliv na území ČR (příplatek za přistavení vozu 15 Kč/km od nejbližšího výjezdového místa)

 

Kudy pojedeme?

Jezdíme na veřejných komunikacích s minimálním provozem, kde je možné patřičně otestovat potenciál Tesly. Najedeme 40 – 100 km (dle časové varianty) po námi doporučených trasách, které je možno podle přání zákazníka i upravit.

 

Budu řidičem nebo „jen“ spolujezdcem?

To je pouze na Vás. Stačí si jen vybrat příslušnou variantu při koupi poukazu podle toho, zda máte chuť a odvahu Teslu řídit* nebo se necháte vézt zkušeným instruktorem, který má najeté všechny trasy a přesně zná limity Tesly.

* u varianty s „řízením“ vyžadujeme alespoň 2 roky platný ŘP sk. B

 

Mohu s sebou přibrat dalšího spolujezdce?

Samozřejmě.  S sebou můžeme přibrat až 3 další spolujezdce (pro větší pohodlí doporučujeme max 2), za každého účtujeme příplatek 400 Kč. Děti do 10 let bez příplatku.

 

Je ve voze přítomen někdo další?

Kromě zákazníka a případně jeho dalších spolujezdců, je ve voze přítomen i instruktor.  Ten sedí na sedadle spolujezdce (u spolujízdy na místě řidiče) a je Vám k dispozici s veškerými radami při ovládání vozu či navigaci.

 

Jak je to s pojištěním vozu?

Teslu máme pojištěnou způsobem „All risk“ s 0% spoluúčastí. Můžeme si tak dovolit provozování jízd bez přenášení břemena na zákazníky ve formě spoluúčasti v řádů desetitisíců v případě jakékoliv škody.

 

Plánuji obdarovat anglicky mluvícího, je to problém?

Není to problém, instruktáž a jízdu zvládneme i v angličtině.

 

Je možné získat kamerový záznam z jízdy?

Ano. Za příplatek 450 Kč je možné získat záznam ve vysoké kvalitě (rozlišení FullHD nebo 4K). O kamerový záznam žádejte nejpozději 24 hodin před jízdou. Zpravidla do 48 hodin od Vaší jízdy posíláme odkaz ke stažení videa.

 

Jsou ceny konečné (doplácím za pojištění nebo PHM)?

Pokud si nepřiplácíte za dalšího spolujezdce či kamerový záznam, je již cena konečná a tedy neplatíte žádné další poplatky.

 

Jak uplatnit dárkový poukaz?

Pokud jste k poukazu neobdrželi zároveň i další pokyny k uplatnění poukazu, zde uvádíme to hlavní.

Nejpozději 14 dní před koncem platnosti Vašeho voucheru napište email na info@teslicka.cz (v urgentních případech volejte na tel. číslo 704 44 66 00) s informací, jaký den, čas a místo výjezdu je pro Vás nejvhodnější.  Do zprávy nezapomeňte připsat kód Vašeho poukazu.

 

Mohu od Vás obdržet dárkový poukaz na jízdu Teslou?

Ano. Standardně posíláme poukazy elektronicky ve formátu PDF. V případě zájmu připisujeme věnování a poukaz můžeme poslat i v „papírové podobě“ přímo na Vaší adresu nebo na adresu obdarovaného.

 

Do kdy je možné zrušit rezervovaný termín jízdy?

Zrušení či přesunutí termínu je nutné hlásit nejpozději 48 hodin předem (emailem či telefonicky), jinak se zákazník vystavuje riziku propadnutí termínu. Vyhrazujeme si právo na zrušení/přesunutí termínu v případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek nebo jiných neočekávaných situacích.

Nezávazně rezervovat

Nezávazná rezervace

Cena s DPH celkem
3 790